Lista uczniów zakwalifikowanych do stopnia rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2020/2021
21.12.2020 r. 11.00
Data ogłoszenia godz. ogłoszenia
Podpis przewodniczącego RKK/WKK*
Mariola Klein
Lp. |
Imię (imiona) i nazwisko ucznia |
Nazwa szkoły |
1. |
Mateusz Byzdra |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi, ul. Stoczniowców 6, 84-230 Rumia |
2. |
Paweł Wyzina |
Zespół Szkół Ogólnokształcących Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi, ul. Stoczniowców 6, 84-230 Rumia |
3. |
Laura Grochocka-Sikora |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. G. Labudy, ul. Mickiewicza 22, 84-242 Luzino |
4. |
Ziemowit Szeluga |
Szkoła Podstawowa im. Jakuba Wejhera w Górze, ul. Szkolna 4, 84-252 Góra1 |
5. |
Julia Kotłowska |
Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio, |
6. |
Maria Gabriela Daczkowska |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, ul. Stelmaszczyka 4, 84-140 Jastarnia |
7. |
Marta Chmielecka |
Szkoła Podstawowa nr 10, im. J. Brzechwy, ul. Górnicza 19, 84-230 Rumia |
8. |
Jakub Sylwester Waloch |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciekocinie, Ciekocino 11, 84-210 Choczewo |
9. |
Marika Dominika Wójcik |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciekocinie, Ciekocino 11, 84-210 Choczewo |
10. |
Anna Zofia Wypych |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciekocinie, Ciekocino 11, 84-210 Choczewo |
11. |
Szymon Michał Smolarek |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciekocinie, Ciekocino 11, 84-210 Choczewo |
12. |
Julia Dzięgelewska |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolszewie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo |
13. |
Piotr Mateusz Dziadowicz |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolszewie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo |
14. |
Mateusz Piotr Dziadowicz |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolszewie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo |
15. |
Kacper Klawikowski |
Zespół Szkolno-Przedszkolny ul. Topolowa1, 84-218 Łęczyce |
16. |
Kajetan Michał Tatara |
Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna, ul. Kujawska 8 A, 84-230 Rumia |
17. |
Szymon Kreft |
Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Zawadzkiego 12, 84-240 Reda |
18. |
Jakub Sylwester Krywald |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Nanicka 22, 84-200 Wejherowo |
19. |
Kacper Józef Walczyk |
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Nanicka 22, 84-200 Wejherowo |
20. |
Gabriela Wrona |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelistrzewie, ul. Szkolna 1, 84-100 Żelistrzewo |
21. |
Anna Plichta |
Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Morska1, 84-120 Władysławowo |
22. |
Mikołaj Kowalski |
Zespół Szkół nr 1 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Morska1, 84-120 Władysławowo |