W dniach 23.04 i 25.04 na boisku SALOS w Rumi odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej 6 - cio osobowej. Do rywalizacji przystąpiło 11 zespołów, które zostały podzielone na trzy grupy. Nasi reprezentanci rywalizowali w PZS nr2 w Rumi, PZS nr1 w Rumi i PZS z Redy.

1714392010771

Po pierwszym dniu rywalizacji remisując jeden mecz i wygrywając pozostałe awansowaliśmy do finału wraz z zespołem z 1 z Rumi z zaliczeniem meczu grupowego. W rundzie finałowej rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym. Pierwsze dwa mecze przegraliśmy - Gniewinem i Samochodówką, mimo ambitnej postawy zadecydowały błędy, które nie dokońca były uzależnione od naszej postawy. W ostatnim pojedynku pokonaliśmy niewygodnego rywala z II LO z Rumi, co skutkowało zajęciem trzeciego miejsca i zdobyciem brązowych medali. 
Skład: Boguszewski Konrad (1e LO), Bojka Kazimierz (1f LO), Bojka Krzysztof (1d LO), Buja Cyprian (2c LO), Jucha Maksym (2d LO), Kitowski Maciej (2d LO), Pruc Michał (2a
LO), Ptach Paweł (3e LO), Roppel Olaf (2d LO), Swobodziński Miłosz (2b LO), Syrewicz Mikołaj (3a LO), Telszewski Filip (2c LO) - trener Artur Śmielak

1714392010774 1