19 kwietnia 2024 r. w siedzibie HDK Politechniki Gdańskiej odbył się etap okręgowy XXXI Olimpiady Zdrowia PCK z Biedronką, w którym zmierzyli się zwycięzcy etapów rejonowych z całego województwa. Wybrane zdjęcie

Uczestnicy olimpiady musieli wykazać się wiedzą z zakresu zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania i ekologii. Jednak Olimpiada Zdrowia PCK z Biedronką to nie tylko testy. To także akcje prozdrowotne prowadzone w lokalnych społecznościach oraz propagowanie wiedzy dotyczącej promocji zdrowia. Oceniane były wszystkie te elementy.

Powiat wejherowski reprezentowała Wiktoria Malinowska uczennica klasy II o profilu biologiczno-chemicznym, która zajęła wysokie drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy Wiktorii i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Jednocześnie serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie wspaniałej akcji prozdrowotnej "Żyć zdrowo czuć się dobrze" dla młodzieży naszego liceum oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Leśniewie.

Image